Jaké jsou nejlepší investiční platformy pro obchodování s kryptoměnami?

blue and red line illustration

Díky jejich oslnivému úspěchu si kryptoměny získaly oblibu u mnoha investorů. Zájem obchodníků o digitální peníze posílil jejich význam na akciového trhu. Nyní se na trhu objevují stále nové obchodní platformy s rozmanitými nabídkami, což značně komplikuje výběr Najlepszy broker, který by nejlépe odpovídal představám každého investora. V následujícím článku se dočtete o 3 nejlepších platforma dla inwestorów pro obchodování s kryptoměnami.

  1. Binance: platforma pro obchodování s kryptoměnami par excellence

Binance, založená v roce 2017, je jednou z nejlepších investičních platforem současnosti. Umožňuje obchodování s hlavními kryptoměnami, jako je Bitcoin, Ethereum, Cardano nebo Ripple. Výhodou tohoto brokera je, že své služby nabízí ve všech zemích. Její transakční poplatky jsou navíc velmi vstřícné. Binance se může pochlubit i svou vlastní mobilní aplikací, která je u obchodníků velmi oblíbená. Tuto obchodní platformu používá více než 20 milionů lidí po celém světě a zpětná vazba od uživatelů je vcelku pozitivní.

  1. Coinbase: spolehlivost a bezpečnost

Pokud hledáte opravdu spolehlivého a bezpečného kryptoměnového brokera, pak už nehledejte. Coinbase je ideální obchodní platformou pro vás. Tato platforma byla spuštěna v roce 2012 a je jednou z prvních stránek, které přispěly k ocenění Bitcoinu. Kromě snadného použití nabízí velmi širokou škálu šifrovaných měn. Umožňuje obchodováni coinů jako je Litecoin, Bitcoin nebo dokonce BNB. Na platformě jsou k dispozici také tokeny s nízkou tržní kapitalizací. Coinbase je dostupná ve více než stovce zemí a svým zákazníkům nabízí mnoho bonusů, díky čemuž čehož si vybudovala svou kladnou reputaci.

  1. eToro: nejlepší kryptoměnová burza pro rok 2021

eToro bylo dříve známé u obchodníků s akciemi, dluhopisy a forex trading. Dnes se dostává do popředí také na kryptoměnovém trhu. Tato platforma představuje dokonalý kompromis mezi nabídkou finančních produktů a snadnou manipulací pro začínající investory. Se svým historickým pozadím a bezvadnou pověstí je eToro především tradičním brokerem. Jedná se o uživatelsky přívětivý web, který je přístupný pro všechny. Svým zákazníkům poskytuje eToro četná investiční řešení. Chcete-li obchodovat s kryptoměnami na této platformě, je nutné uhradit zálohu bankovním převodem nebo kreditní kartou.

Napsat komentář