Návod jak koupit bitcoin nebo ethereum.

ethereum

Na kryptoburzách můžete nakupovat bitcoiny, ethereum a další kryptoměny.

V tomto článku jsme připravili návod, jak na to a vysvětlili, proč část vašich úspor může směřovat na investice do kryptoměn.

Proč investovat do kryptoměn?

Bitcoin za poslední dva roky vykázal nebývalý růst. Důležitější ale v tuto chvíli není cena, ale dynamika: před 10 lety stál jeden bitcoin méně než 1 dolar za coin. Není těžké spočítat, že růst je bezprecedentní.

Proto, pokud jde o dlouhodobé investice, odborníci radí ponechat alespoň část rozpočtu na úspory v kryptoměnách.

Investovat

Dalším důvodem, proč nakupovat bitcoin, ethereum a další kryptoměny, je možnost jejich využití v budoucnu.

Burzy pro kryptoměny také dávají pozor na ochranu svých uživatelů. Takže kryptoměnu mohou nakupovat pouze ověření uživatelé. Dnes jsou to standardní pravidla pro všechny velké burzy, což umožňuje nastavit další ochranu účtu. Při registraci si připravte údaje o pasu a bez vymýšlení uveďte všechny skutečné informace. Nezapomeňte nastavit dvoufaktorové ověření pro další ochranu účtu. Proces ověření může nějakou dobu trvat.

Lze převést peníze převodem z bankovní karty, bankovním převodem a také převodem kryptoměn z jiných platforem.

Jaké jsou etapy nakupování bitcoinu a etherea na cryptoburze:

  • Registrace na na kryptoburze
  • Ověření účtu
  • Doplnění účtu
  • Nákup kryptoměny

Kromě kryptoměn můžete investovat do tokenizovaných akcií a dluhopisů téměř dvou tisíc společností. To je zároveň příležitost investovat jak do kryptoměn, tak do trhu tokenizovaných aktiv.

ethereum

Veškeré materiály umístěné na internetových stránkách slouží pouze pro informační účely a při jejich tvorbě bylo postupováno s vynaložením odpovídajícího úsilí.

Investice do investičních nástrojů jsou rizikové a mohou být za nepříznivých okolností ztrátové. Hodnota investice může růst i klesat.

Napsat komentář